Login
Close
Inloggen
Registreren

Het team

Eelke van den Boogerd
(BASc)

Lead Recruiter

evdboogerd@labresource.nl
020 – 406 97 50

Arne van der Meer
(BASc)

Executive Recruiter

avdmeer@labresource.nl
020 – 406 97 50

Thijs Remijn
(M.Sc)

Sr. Recruitment Consultant

tremijn@labresource.nl
020 – 406 97 50

Nienke de Jonge
(M.Sc)

Recruitment Consultant

ndjonge@labresource.nl
020 – 406 97 50

Vanja Saric
(M.Sc)

Recruitment Consultant

vsaric@labresource.nl
020 – 406 97 50

Esmee de Groot
(M.Sc)

Recruitment Consultant

edgroot@labresource.nl
020 – 406 97 50

Kasper Steenbergen
(B.Sc)

Recruitment Consultant

ksteenbergen@labresource.nl
020 – 406 97 50

Peter Schellekens
(M.Sc)

Recruitment Consultant

pschellekens@labresource.nl
020-406 97 50

Pascal Lagendijk
(BASc)

Science Recruiter

plagendijk@labresource.nl
020 – 406 97 50

Sanne Hoefnagels
(BASc)

Science Recruiter

shoefnagels@labresource.nl
020 – 406 97 50

Liza van der Tas
(M.Sc)

Science Recruiter

lvdtas@labresource.nl
020 – 406 97 50

Robin van Amersfoort
(M.Sc)

Science Recruiter

rvamersfoort@labresource.nl
020 – 406 97 50

Davina de Lange
(M.Sc.)

Science Recruiter

ddlange@labresource.nl
020 – 406 97 50

Melvine Telussa

Office Support Medewerkster

mtelussa@labresource.nl
020 – 406 97 50

Amar Mangal

Office Support Medewerker

amangal@labresource.nl
020 – 406 97 50

Akhtar Nanhekhan
(BEc)

Accountant

ananhekhan@labresource.nl
020 – 406 97 50

Nicole van der Voorn

Medewerkster (loon)administratie

administratie@labresource.nl
020 – 406 97 50

Bart Lankman
(LMM)

Corporate Counsel

blankman@labresource.nl
020 – 406 97 50

Menno Lammers
(M.Sc)

Country Manager

mlammers@labresource.nl
020 – 406 97 50

Kim Wouters
(M.Sc)

Country Manager

kwouters@labresource.nl
020 – 406 97 50

Copyright © 2019 Labresource   |  Sitemap   |  Privacy Policy   |  Algemene voorwaarden   |  All vacancies
LabResource maakt gebruik van cookies, om u als bezoeker een aangepaste, responsieve en persoonlijke gebruikservaring te bieden. Gaat u door met het gebruiken van onze website, stemt u ook in met het gebruik van cookies op onze website.
Close