Tel: 020 406 97 50 | info@labresource.nl | | LabResource
LabResource combineert expertise, jarenlange ervaring en kwaliteit in laboratorium-recruitment

Onze medewerkers

De scientific consultants en recruiters van LabResource zijn het directe aanspreekpunt voor werkgever en werknemer. Zo bent u verzekerd van een vakkundige dienstverlening en korte communicatielijnen.

Recruitment:
Kim Wouters (M.Sc), Operations Manager
kwouters@labresource.nl
Menno Lammers (M.Sc), Operations Managers
mlammers@labresource.nl
Eelke van den Boogerd (BASc), Lead Recruiter
evdboogerd@labresource.nl
Caroline Vermeulen (B.Sc), Lead Recruiter
cvermeulen@labresource.nl
Arne van der Meer (BASc), Executive Recruiter
avdmeer@labresource.nl
Annelies Smout (M.Sc), Recruitment Consultant
asmout@labresource.nl
Thijs Remijn (M.Sc), Recruitment Consultant
tremijn@labresource.nl
Nienke de Jonge (M.Sc), Recruitment Consultant
ndjonge@labresource.nl 
Vanja Saric (M.Sc), Recruitment Consultant
vsaric@labresource.nl
Pascal Lagendijk (BASc), Science Recruiter
plagendijk@labresource.nl
Sanne Hoefnagels (BASc), Science Recruiter
shoefnagels@labresource.nl


Algemene zaken:
Melvine Telussa, Office support medewerkster
mtelussa@labresource.nl
Akhtar Nanhekhan, Accountant
ananhekhan@labresource.nl
Nicole van der Voorn, medewerkster (loon)administratie
administratie@labresource.nl

John Murray, senior Vice President European operations

LabResource combineert expertise, jarenlange ervaring en kwaliteit in laboratorium-recruitment
LabResource gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses. Meer weten?
Close